ZAREGISTRUJTE SE A ZÍSKEJTE KLUBOVOU SLEVU 20% Po vaší registraci vám nejdéle do 48 hod autorizujeme garanci 20% slevy na kolekci Kate fashion coffee. Než vám přijde e-mail s potvrzením autorizace, můžete tuto slevu využít při objednávce tak, že do poznámky napíšete KLUB 20. Tato sleva vám bude odečtena z faktury.

O NÁS

KATE FASHION COFFEE - ty nejlepší módní kousky ze srdce Chrudimi.

Vítejte na mém osobním webu a zároveň virtuálním obchodě Kate fashion coffee. Zakládám si na osobním kontaktu a přístupu, avšak současná doba nás dovedla i do tohoto virtuálního světa.

Již několik let najdete můj kamenný obchod přímo v srdci Chrudimi a koncept je vskutku originální! :) Mým snem bylo mít "klubovnu", kde se můžete zrelaxovat, odpočinout, potkat se s přáteli a v klidu a pohodě si nakoupit originální kousky do šatníku. Tento sen se mi splnil. Na obchodě najdete dámské a pánské oblečení, které nakupuji osobně v zahraničí. Dále mám exkluzivní zastoupení značek CityZen a Yakuza Premium. K tomu všemu si můžete u nás dát výbornou kávu či zákusek a domluvit si se mnou individuální konzultaci ke změně vaší image.

Nově mám v prostorách obchodu kosmetické studio, kde mám zázemí na proměny, líčení atd. Spolupracuji s kadeřnickým salonem, který vede má sestra @veronikahairsalon, takže vaše "fashion and style" proměny jsou pod naší záštitou ve spolupráci s prověřenými specialisty v oboru.

Těším se na vás, Kate